MŁODSZY PROGRAMISTA PHP

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres zadań:

  • tworzenie dedykowanych aplikacji i rozszerzeń funkcjonalnych oprogramowania
  • testowanie systemów i aplikacji

Oczekiwania od kandydatów ubiegających się na to stanowisko:

  • podstawowa znajomość języka PHP, HTML5, CSS3, jQuery
  • znajomość zasad programowania obiektowego
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych MySQL, PostgreSQL
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca sprawne czytanie dokumentacji
  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów
  • nastawienie na szybkie przyswajanie wiedzy
  • zaangażowanie, kreatywność, systematyczność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B (wymagane)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Poznawanie najnowszych technologii rynku IT
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym dofinansowanie Pakietu MultiSport

CV i LM prosimy wysyłać na adres e-mail: kariera@zetorzeszow.pl

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW, ul. Rejtana 55, 35-326 Rzeszów,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.