Doradca klienta

Poszukujemy osób na stanowisko Doradca klienta w naszej siedzibie głównej w Rzeszowie oraz w Ośrodkach Terenowych w Krośnie i w Przemyślu.

Miejsca pracy:  Rzeszów, Krosno, Przemyśl  (woj. Podkarpackie)

 Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie wyboru usługi/produktu,
  • Sprzedaż systemów informatycznych typu ERP,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich obsługa,
  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów,
  • Utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych relacji z klientami, aktywna sprzedaż produktów i usług, a także raportowanie indywidualnych planów sprzedażowych,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Znajomość technologii i  rynku IT
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysokie umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub handlowe
  • Prawo jazdy kat. B

 Mile widziane:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w branży IT,
  • skuteczność w działaniu,
  • orientacja na wynik,
  • aktywne rozwiązywanie problemów;
  • Kurs języka angielskiego,
  • Umiejętność komunikacji,
  • Sumienność, rzetelność , zaangażowanie, kreatywność, systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność zarządzania czasem,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Poznanie rynku najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny

CV oraz list motywacyjny z uzasadnieniem wyboru stanowiska prosimy wysyłać na adres e-mail: kariera@zetorzeszow.pl

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW, ul. Rejtana 55, 35-326 Rzeszów,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.